programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

KATEGORIE PROGRAMÓW
-
-
-
-
-
-
-

REKLAMA

Niebanalny pomysł na prezent dla rodziców, nowożeńców czy dziadków

PROMUJ SERWIS
Pomóż w promocji serwisuWklej u Siebie kod:
Inne formy promocji

ORGANIZERY KOMPUTEROWE, ZARZĄDZANIE FINANSAMI

 Lp.  Program  Ocena  Licencja
 1.
MapleXP Express
Program pomaga nam zarządzać czasem podczas pracy na komputerze, w programie definiujemy zadania jakie mamy do wykonania (programowanie, ciecie layoutów, tworzenie grafiki, prezentacji itp.) gdy rozpoczynam jakąś pracę na komputerze uruchamiamy w programie odpowiednie zadanie, po zakończeniu wyłączamy, program sumuje wszystkie cząstkowe czasy przez co po zakończeniu danej pracy mamy pewien obraz ile czasu na to poświeciliśmy

 *****  Freeware
 2.
GADZadania
Autor programu tworzył go z myślą o programistach, program służy do zarządzania projektami programistycznymi, do organizowania zadań pracy ale równie dobrze można go wykorzystać do innych prac. Z pewnością docenią go freelancerzy, osoby które pracują jednocześnie nad wieloma projektami, a ich praca dotyczy wielu dziedzin i zagadnień. Program ułatwi planowanie pracy i zarządzanie informacjami, wprowadzi ład i porządek w naszej codziennej pracy.

 *****  Freeware
 3.
Cliper
Program wspiera nas w pracy na komputerze, przypominając, organizując i przyspieszając wiele zadań

 *****  Freeware
 4.
Mozilla Sunbird
Organizer z kalendarzem, ułatwia zapanowanie nad ogromem obowiązków i zadań, które mamy do wykonania

 *****  GNU GPL
 5.
AllMyNotes
Program służy do tworzenia krótszych i dłuższych notek w folderach, strukturę folderów możemy sami stworzyć lub wykorzystać tą dostępną na starcie z programem, głównym celem programu jest hierarchiczne organizowanie informacji w formie drzewa w taki sposób abyśmy mogli szybko i celnie odnaleźć interesujące nas dane, program możemy wykorzystać np.: do notowania telefonów, zadań do zrobienia, przepisów kulinarnych i wielu innych rzeczy

 ****  Freeware
 6.
ToDoList
Program do organizowania sobie zadań w formie czytelnej listy z wieloma dodatkowymi pozycjami, od dziś będziesz wiedział co masz zrobić i kiedy masz to wykonać, program przyda się szczególnie tym osobom, które mają bardzo dużo zadań do wykonania często z terminem na wczoraj ;-)

 *****  Freeware
 7.
Minipad2
Bardzo ciekawe połączenie notatnika z organizerem zadań, przypominaczem o ważnych zadaniach, rozbudowanym schowkiem tekstów kopiowanych za pomocą skrótu CTRL+C oraz menadżerem linków do stron, programów czy katalogów

 ****  Freeware
 8.
Draco Organizer
Program typu Personal Information Manager (PIM), organizer osobisty do zarządzania naszymi kontaktami, czasem pracy

 *****  Freeware
 9.
Total Organizer
Program służy do notowania wszystkich ważnych terminów spotkań oraz prac do wykonania

 ****  Freeware
 10.
EssentialPIM Free
Proste w obsłudze narzędzie do notowania w terminarzu zadań do wykonania, przyda się zarówno osobom w działalności związanej z pracą jak też prywatnie dla osób, które mają dużo obowiązków, program posiada ponadto notatnik, wyszukiwarkę, książkę adresową

 ****  Freeware
 11.
TimeSheet
Program służy do ewidencjonowania czasu pracy na komputerze poprzez mierzenie aktywności wybranych aplikacji. Narzędzie to może się przydać do oceny ile czasu tracimy na wybrany projekt w pracy, a dzięki temu będziemy mogli ocenić skalę zwrotu włożonej pracy, a także jak się ten czas przekłada na zarobione pieniądze.

 ****  Freeware
 12.
mAsystent
Jest to w pełni funkcjonalny mimo że dostępny do pobrania i korzystania za darmo programy typu PIM, czyli narzędzie do zarządzania prywatnymi i biznesowymi kontaktami i zadaniami do wykonania, program wzbogacony jest o wiele dodatkowych elementów, które także mogą nam się przydać na codzień. Do programu dodajemy zadania do wykonania, terminarze ważnych spotkań i wydarzeń, możemy gromadzić w osobnych częściach programu interesujące nas strony internetowe, tworzyć krótkie notatki, gromadzić informacje na temat imienin, urodzin i innych ważnych datach, przechowywać hasła do skrzynek, kont ftp, komunikatorów, piny itp, śledzić zadania do wykonania w kalendarzu i wiele więcej.

 ****  Freeware
 13.
UK's Kalender
Rewelacyjny kalendarz połączony z organizerem. Od dziś bez problemu zapanujesz nad robotą, którą masz do wykonania oraz wszelkimi ważnymi terminami. Od samego początku korzystania z UK`s Kalender należy zwrócić uwagę na dwie odrębne jego części. Występuje tu podziała na: Zadania i Zdarzenia, jedno i drugie służy do innych celów lecz razem wspaniale się uzupełniają.

 *****  Freeware
 14.
Task Coach
Przydatny w codziennych zajęciach program do organizowania i planowania sobie pracy i zadań które musimy wykonać. Narzędzie stworzone z myślą o osobach, które mają dużo obowiązków ale także o tych które w kółko odkładają rzeczy na później lub po prostu wypada im z głowy co mieli zrobić :-). Od dziś wszystko będzie zrobione na czas!

 *****  Freeware
 15.
Grafik dyżurów
Program przyda się w firmach gdzie jest zmianowy tryb pracy lub nienormatywny tryb pracy do planowania i śledzenia kto kiedy ma swoją zmianę. Sama aplikacja została przygotowana pod kątem pracy w szpitalach i placówkach medycznych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby program dostosować do własnych potrzeb, o ile mamy do czynienia z pracą zmianową.

 ****  Freeware
 16.
Task List Guru
Program pełniący rolę prostego organizera, możemy w nim tworzyć w dowolny sposób drzewo katalogów, nawet głęboko zagnieżdżonych, w katalogach tych przechowujemy różnego rodzaju treści, notatki. Wybranym pozycjom np. pracom do wykonania można definiować przypomnienia.

 *****  Freeware
 17.
RedNotebook
Program do prowadzenia własnego dziennika, w którym zapisujemy dla każdego dnia różne ważne dla nas rzeczy. Aplikacja może posłużyć jako komputerowy pamiętnik - a więc zamiast wykorzystywać zwykły papierowy zeszyt lub też pisać w internecie blog możemy wykorzystać ten program. Przydatną funkcją jest dzielenie notatek na kategorie oraz dodawanie do notek tagów. Dla tagów, słów z notatek i stworzonych kategorii program tworzy trzy odrębne chmury tagów, które znacznie ułatwiają szybkie odnalezienie interesujących nas treści.

 *****  GNU GPL
 18.
Laze-o-meter
Program monitoruje ile czasu poświęcamy na korzystanie z komputera. Dla każdego dnia wylicza ile czasu spędzamy w serwisach internetowych oraz w aplikacjach komputerowych. Program w bardzo prosty sposób można skonfigurować dzieląc wybrane przez nas czynności wykonywane na komputerze na grupy. Dzięki temu program może się np. przydać do przybliżonej oceny naszej wydajności jeśli korzystanie z komputera jest naszą pracą.

 *****  Freeware

        REKLAMA


NOWE WERSJE SOFTU
REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
SunlitGreen Photo Editor - niewielkich rozmiarów program graficzny za pomocą, którego przeprowadzimy kilka operacji edycyjnych na naszych fotografiach. Wczytane zdjęcie można poprawić jeśli są niedoświetlone lub prześwietlone, skadrować, zmienić rozmiar, odbić lustrzanie lub też zakryć kolorem jakieś elementy zdjęcia.
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

Dziś jest: czwartek - 21 listopada 2019 - 325 dzień roku.  Imieninki mają: Albert - Janusz - Konrad


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012