programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

KATEGORIE PROGRAMÓW
-
-
-
-
-
-
-

REKLAMA

Niebanalny pomysł na prezent dla rodziców, nowożeńców czy dziadków

PROMUJ SERWIS
Pomóż w promocji serwisuWklej u Siebie kod:
Inne formy promocji

ORGANIZERY KOMPUTEROWE, ZARZĄDZANIE FINANSAMI

 Lp.  Program  Ocena  Licencja
 1.
MapleXP Express
Program pomaga nam zarządzać czasem podczas pracy na komputerze, w programie definiujemy zadania jakie mamy do wykonania (programowanie, ciecie layoutów, tworzenie grafiki, prezentacji itp.) gdy rozpoczynam jakąś pracę na komputerze uruchamiamy w programie odpowiednie zadanie, po zakończeniu wyłączamy, program sumuje wszystkie cząstkowe czasy przez co po zakończeniu danej pracy mamy pewien obraz ile czasu na to poświeciliśmy

 *****  Freeware
 2.
GADZadania
Autor programu tworzył go z myślą o programistach, program służy do zarządzania projektami programistycznymi, do organizowania zadań pracy ale równie dobrze można go wykorzystać do innych prac. Z pewnością docenią go freelancerzy, osoby które pracują jednocześnie nad wieloma projektami, a ich praca dotyczy wielu dziedzin i zagadnień. Program ułatwi planowanie pracy i zarządzanie informacjami, wprowadzi ład i porządek w naszej codziennej pracy.

 *****  Freeware
 3.
Cliper
Program wspiera nas w pracy na komputerze, przypominając, organizując i przyspieszając wiele zadań

 *****  Freeware
 4.
Mozilla Sunbird
Organizer z kalendarzem, ułatwia zapanowanie nad ogromem obowiązków i zadań, które mamy do wykonania

 *****  GNU GPL
 5.
AllMyNotes
Program służy do tworzenia krótszych i dłuższych notek w folderach, strukturę folderów możemy sami stworzyć lub wykorzystać tą dostępną na starcie z programem, głównym celem programu jest hierarchiczne organizowanie informacji w formie drzewa w taki sposób abyśmy mogli szybko i celnie odnaleźć interesujące nas dane, program możemy wykorzystać np.: do notowania telefonów, zadań do zrobienia, przepisów kulinarnych i wielu innych rzeczy

 ****  Freeware
 6.
ToDoList
Program do organizowania sobie zadań w formie czytelnej listy z wieloma dodatkowymi pozycjami, od dziś będziesz wiedział co masz zrobić i kiedy masz to wykonać, program przyda się szczególnie tym osobom, które mają bardzo dużo zadań do wykonania często z terminem na wczoraj ;-)

 *****  Freeware
 7.
Minipad2
Bardzo ciekawe połączenie notatnika z organizerem zadań, przypominaczem o ważnych zadaniach, rozbudowanym schowkiem tekstów kopiowanych za pomocą skrótu CTRL+C oraz menadżerem linków do stron, programów czy katalogów

 ****  Freeware
 8.
Draco Organizer
Program typu Personal Information Manager (PIM), organizer osobisty do zarządzania naszymi kontaktami, czasem pracy

 *****  Freeware
 9.
Total Organizer
Program służy do notowania wszystkich ważnych terminów spotkań oraz prac do wykonania

 ****  Freeware
 10.
EssentialPIM Free
Proste w obsłudze narzędzie do notowania w terminarzu zadań do wykonania, przyda się zarówno osobom w działalności związanej z pracą jak też prywatnie dla osób, które mają dużo obowiązków, program posiada ponadto notatnik, wyszukiwarkę, książkę adresową

 ****  Freeware
 11.
TimeSheet
Program służy do ewidencjonowania czasu pracy na komputerze poprzez mierzenie aktywności wybranych aplikacji. Narzędzie to może się przydać do oceny ile czasu tracimy na wybrany projekt w pracy, a dzięki temu będziemy mogli ocenić skalę zwrotu włożonej pracy, a także jak się ten czas przekłada na zarobione pieniądze.

 ****  Freeware
 12.
mAsystent
Jest to w pełni funkcjonalny mimo że dostępny do pobrania i korzystania za darmo programy typu PIM, czyli narzędzie do zarządzania prywatnymi i biznesowymi kontaktami i zadaniami do wykonania, program wzbogacony jest o wiele dodatkowych elementów, które także mogą nam się przydać na codzień. Do programu dodajemy zadania do wykonania, terminarze ważnych spotkań i wydarzeń, możemy gromadzić w osobnych częściach programu interesujące nas strony internetowe, tworzyć krótkie notatki, gromadzić informacje na temat imienin, urodzin i innych ważnych datach, przechowywać hasła do skrzynek, kont ftp, komunikatorów, piny itp, śledzić zadania do wykonania w kalendarzu i wiele więcej.

 ****  Freeware
 13.
UK's Kalender
Rewelacyjny kalendarz połączony z organizerem. Od dziś bez problemu zapanujesz nad robotą, którą masz do wykonania oraz wszelkimi ważnymi terminami. Od samego początku korzystania z UK`s Kalender należy zwrócić uwagę na dwie odrębne jego części. Występuje tu podziała na: Zadania i Zdarzenia, jedno i drugie służy do innych celów lecz razem wspaniale się uzupełniają.

 *****  Freeware
 14.
Task Coach
Przydatny w codziennych zajęciach program do organizowania i planowania sobie pracy i zadań które musimy wykonać. Narzędzie stworzone z myślą o osobach, które mają dużo obowiązków ale także o tych które w kółko odkładają rzeczy na później lub po prostu wypada im z głowy co mieli zrobić :-). Od dziś wszystko będzie zrobione na czas!

 *****  Freeware
 15.
Grafik dyżurów
Program przyda się w firmach gdzie jest zmianowy tryb pracy lub nienormatywny tryb pracy do planowania i śledzenia kto kiedy ma swoją zmianę. Sama aplikacja została przygotowana pod kątem pracy w szpitalach i placówkach medycznych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby program dostosować do własnych potrzeb, o ile mamy do czynienia z pracą zmianową.

 ****  Freeware
 16.
Task List Guru
Program pełniący rolę prostego organizera, możemy w nim tworzyć w dowolny sposób drzewo katalogów, nawet głęboko zagnieżdżonych, w katalogach tych przechowujemy różnego rodzaju treści, notatki. Wybranym pozycjom np. pracom do wykonania można definiować przypomnienia.

 *****  Freeware
 17.
RedNotebook
Program do prowadzenia własnego dziennika, w którym zapisujemy dla każdego dnia różne ważne dla nas rzeczy. Aplikacja może posłużyć jako komputerowy pamiętnik - a więc zamiast wykorzystywać zwykły papierowy zeszyt lub też pisać w internecie blog możemy wykorzystać ten program. Przydatną funkcją jest dzielenie notatek na kategorie oraz dodawanie do notek tagów. Dla tagów, słów z notatek i stworzonych kategorii program tworzy trzy odrębne chmury tagów, które znacznie ułatwiają szybkie odnalezienie interesujących nas treści.

 *****  GNU GPL
 18.
Laze-o-meter
Program monitoruje ile czasu poświęcamy na korzystanie z komputera. Dla każdego dnia wylicza ile czasu spędzamy w serwisach internetowych oraz w aplikacjach komputerowych. Program w bardzo prosty sposób można skonfigurować dzieląc wybrane przez nas czynności wykonywane na komputerze na grupy. Dzięki temu program może się np. przydać do przybliżonej oceny naszej wydajności jeśli korzystanie z komputera jest naszą pracą.

 *****  Freeware

        REKLAMA


NOWE WERSJE SOFTU
REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
Firebug - wtyczka do przeglądarki Firefox ułatwiająca wyszukiwanie interesujących elementów strony w kodzie html i css, wystarczy na stronie wskazać jaki element nas interesuje a wtyczka wskaże nam jaki fragment kodu za to odpowiada, wtyczka ma znacznie więcej przydatnych opcji.
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

DOBRE WWW
 - Ogłoszenia

INNE
 - Darmowe serwery
 - Darmowa poczta

Dziś jest: poniedziałek - 20 maja 2024 - 141 dzień roku.  Imieninki mają: Aleksander - Bernardyn - Bazyli


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012