programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

KATEGORIE PROGRAMÓW
-
-
-
-
-
-
-

REKLAMA

Niebanalny pomysł na prezent dla rodziców, nowożeńców czy dziadków

PROMUJ SERWIS
Pomóż w promocji serwisuWklej u Siebie kod:
Inne formy promocji

ZAPORY OGNIOWE

 Lp.  Program  Ocena  Licencja
 1.
Ashampoo FireWall
Zapora ogniowa, z której możemy korzystać na domowym komputerze. Program jest prosty w obsłudze, ma logiczny i przemyślany układ pozycji menu. Początkowy okres korzystania z aplikacji to okres nauki, wskazujemy programowi co ma blokować a jakim programom ma ułatwiać dostęp do internetu.

 *****  Freeware
 2.
Jetico Personal Firewall
W zaporze zaimplementowano filtrowanie pakietów danych wymienianych pomiędzy naszym komputerem a internetem, filtrowanie zainstalowanego oprogramowania i uruchamianych programów.

 ****  Freeware
 3.
PC Tools Firewall Plus
jest to zapora sieciowa czyli program chroniący nasz komputer przed niekontrolowanym ruchem sieciowym oraz nieautoryzowanymi zmianami w ustawieniach systemowych. Program chroni min. przed próbami włamań na komputer za pomocą koni trojańskich czy backdoorów oraz zmianami w rejestrze systemowym. Program mimo zastosowaania w nim zaawansowanej technologii bezpieczeństwa jest prosty w obsłudze.

 ****  Freeware
 4.
Sygate Personal Firewall
Osobisty firewall, który chroni przed atakami sieciowych intruzów, tworzyć dokładne raporty, a przede wszystkim charakteryzuje się łatwością obsługi.

 ***  Freeware
 5.
AS3 Personal Firewall
Zapora ogniowa chroniąca domowy komputer przez atakami z internetu. Sami ustalamy reguły filtrowania.

 ****  Freeware
 6.
Outpost Firewall Free
Firewall do użytku prywatnego, charakteryzuje się prostotą konfiguracji i przejrzystością wyświetlanych danych. Za pomocą tego firewalla możemy dokładnie monitorować oraz ustalić reguły na jakich odbywa się transmisja danych z i do naszego komputera.

 ****  Freeware
 7.
Kerio
Mały, ale bogaty w funkcje i opcje firewall.

 ****  Freeware
 8.
ZoneAlarm Free Firewall
Program spełnia rolę domowego firewalla, który chroni nasz komputer przed dostępem hakerów oraz ustala reguły wymiany danych pomiędzy naszym komputerem a internetem, sami możemy zdefiniować jakie programy z naszego komputera mogą mieć dostęp do internetu czy z jakich miejsc w sieci nie chcemy aby były połączenia z naszym komputerem. Program w wersji bezpłatnej nie posiada antywirusa, modułu zabezpieczającego przed spyware oraz zabezpieczającego przeglądarki internetowe.

 ****  Freeware

        REKLAMA


NOWE WERSJE SOFTU
REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
SunlitGreen Photo Editor - niewielkich rozmiarów program graficzny za pomocą, którego przeprowadzimy kilka operacji edycyjnych na naszych fotografiach. Wczytane zdjęcie można poprawić jeśli są niedoświetlone lub prześwietlone, skadrować, zmienić rozmiar, odbić lustrzanie lub też zakryć kolorem jakieś elementy zdjęcia.
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

Dziś jest: czwartek - 21 listopada 2019 - 325 dzień roku.  Imieninki mają: Albert - Janusz - Konrad


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012